84-200 Wejherowo, ul. I Brygady Pancernej WP 84

tel: 58-351-25-82, fax: 58-351-25-81 biuro@apjc.pl

O nas

APJ Consulting działalność rozpoczęła 01.09.2010 r., jednakże doświadczenia właścicieli, kadry zarządzającej i grupy monterów potwierdzają wieloletnia praktykę z lat wcześniejszych.

O nas-główne

  • Montaż rusztowań standardowych
  • Montaż skomplikowanych konstrukcji rusztowań
  • Doradztwo i wypożyczalnia rusztowań
  • Sprzedaż środków ochrony osobistej
  • Wykwalifikowana i doświadczona kadra pracowników


Realizujemy projekty wspólne z wieloma profesjonalnymi partnerami w Polsce. Posiadamy doświadczenie z prac realizowanych za granicą w przemyśle okrętowym i energetycznym: Dania, Słowenia. Obecnie współpracujemy z jednym z wiodących partnerów na rynku niemieckim.


O nas- pierwsze dół

Poza montażem rusztowań standardowych specjalizujemy się w wykonywaniu skomplikowanych konstrukcji rusztowaniowych w przemyśle energetycznym i petrochemicznym.

O nas- drugie dół

Dysponujemy wykwalifikowaną i doświadczoną kadrą kierowniczą oraz zespołem ponad 40 monterów z długoletnią praktyką nabytą w pracy w Polsce i za granicą. Świadczone przez nas usługi cechują się wysoką jakością, rzetelnością i terminowym wykonaniem.

O nas- trzecie dół

Nasza firma od 2014 roku posiada certyfikat SCC, który zaświadcza, że firma odpowiedzialnie i profesjonalnie podchodzi do spraw związanych z bezpieczeństwem i higiena pracy.

Liczymy na zainteresowanie ofertą i nawiązanie długoletniej współpracy.

WP-Backgrounds Lite by InoPlugs Web Design and Juwelier Schönmann 1010 Wien