84-200 Wejherowo, ul. I Brygady Pancernej WP 84

tel: 58-351-25-82, fax: 58-351-25-81 biuro@apjc.pl

Środki ochrony osobistej

PRZEGLĄDYSPRZEDAŻ

Środki ochrony indywidualnej jak i stałe systemy asekuracyjne (kotwiczące), muszą charakteryzować się odpowiednimi parametrami w czasie całego okresu użytkowania (chroniące życie i zdrowie pracowników).

W okresie użytkowania sprzętu, nadzór nad stanem technicznym środków ochrony indywidualnej jak i stałych systemów kotwiczących, a zatem nad zachowaniem ich właściwości ochronnych i bezpieczeństwa pracowników, sprawują głównie pracodawcy, którzy wyposażyli w sprzęt swoich pracowników. Aby ten nadzór był skuteczny, kontrola sprzęty musi być prowadzona na dwóch poziomach:

  • bezpośrednio przed każdym użyciem sprzętu i urządzeń, przez odpowiednio przeszkolonego użytkownika – pracownika wykonującego prace na wysokości.
  • okresowo (minimum raz na rok) przez Kompetentną, specjalnie do tego celu przygotowaną, przeszkoloną i upoważnioną przez Producenta lub Autoryzowany Serwis Producenta (zgodnie z PN-EN 365).

Firma APJ Consulting prowadzi przeglądy okresowe (coroczne lub częściej) sprzętu chroniącego przed upadkiem z wysokości. Przeglądy można wykonać:

w siedzibie firmy:

APJ Consulting 

84-200 Wejherowo 

I Brygady Pancernej WP 84

(należy przesłać sprzęt wraz ze zleceniem na wykonanie przeglądu).

Przepisy prawa polskiego i europejskiego z zakresu bezpieczeństwa i higieny pracy zobowiązują pracodawców zatrudniających osoby wykonujące prace na wysokości do zapewnienia właściwych środków chroniących przed upadkiem.

Firma APJ Consulting prowadzi sprzedaż środków ochrony przed upadkiem z wysokości renomowanej marki PROTEKT. Sprzęt ten cechuje się najwyższą jakością wykonania, dając gwarancję bezpiecznej pracy. W swojej ofercie posiadamy wyposażenie osobiste zabezpieczające przed upadkiem z wysokości w postaci gotowych zestawów asekuracyjnych lub pojedynczych produktów. Jako Środek Ochrony Indywidualnej (PPE) proponowane przez nas produkty spełniają wymagania zharmonizowanych norm europejskich (EN).

Zapraszamy Państwa do zapoznania się z naszą ofertą zamieszczoną w katalogach poniżej.

 

WP-Backgrounds Lite by InoPlugs Web Design and Juwelier Schönmann 1010 Wien